וטרינר חירום בקריות ואזור הצפון

מרפאת חירום וטרינרית 24/7 עד בית הלקוח. אזור קריות, חיפה, עכו, נהריה והישובים הסמוכים.

במקרה חירום התקשרו: 

050-5426345

מרפאת חירום וטרינרית 24/7 עד בית הלקוח. 

וטרינר חירום בקריות, חיפה והצפון הסביבה

 

כל מי שמחזיק בעל חיים בביתו, יודע כי מוטלת עליו אחריות ועליו לטפל בה נכון. ישנם מקרים שבהם יש לבצע בדיקות וחיסונים שונים, אך אם אתם גרים באזור הקריות, כדאי תמיד שעל כל צרה שלא תהיה, תמיד יהיה לכם טלפון וכתובת של וטרינר חירום בקריות. מדובר על הצלת החיים של בעל החיים שברשותכם אם חתול ,כלב או חיית מחמד אחרת שברשותכם. יש לציין כי בחירת מרפאת החירום לחיות הבית שלכם היא חשובה ויש לקבל המלצות ממש כשם שאתם מקבלים המלצות על רופא מסוים.

 

הזמינות היא הדבר החשוב בבחירה של וטרינר חירום בקריות. כאשר אתם לחוצים כי הכלב או החתול שלכם לא חש בטוב ואתם מבחינים בסימנים מדאיגים, כדאי כי המרפאה הוטרינרית שעובדת על תקן חירום, תהיה תמיד זמינה כי כמה דקות או שעה של איחור, עשויה להיות קריטית עבור בעל החיים שברשותכם.

 

בחירה של וטרינר בעל ניסיון עשיר אשר מפעיל מרפאת חירום

 

גם הבחירה של וטרינר חירום בקריות חייבת להיות נכונה. ישנם קריטריונים שעל פי הם כדאי כי תבחרו את הוטרינר שישרת אתכם במקרי חירום. על מנת לא לבחור את מרפאת החירום הראשונה לבעלי חיים מחוסר ברירה, שריינו מרפאת חירום מראש, כזאת שכבר ביררתם את הפרטים לגביה, קיבלתם המלצות חמות מאנשים שאתם מכירים וכדומה.

 

בררו באיזה מכשור המרפאה הוטרינרית עושה שימוש, אם יש לה צוות מובחר של וטרינרים בשעת חירום, כגון רנטגן, אולטרה סאונד, מעבדה במקום ועוד. התקשרו לפני לכמה מרפאות של וטרינר חירום בקריות, בכדי לדעת פרטים חשובים על המרפאה, כך שבעת הבחירה שלכם, תהיו בטוחים כי אכן בחרתם נכון את המרפאה שבשעת חירום תסייע לבעל החיים שלכם.

 

מרפאת חירום וטרינרית העובדת 24 שעות ביממה

 

זו הדרך הבטוחה יותר לבחור וטרינר חירום בקריות, היות ולעולם לא ניתן לדעת מתי תצוץ הבעיה לבעל החיים שלכם אם בשעת לילה מאוחרת, בערב שישי, שבת או חג. זו הסיבה כי יש לבחור במרפאת חירום וטרינרית אשר עובדת 24 שעות ביממה-7 ימים בשבוע. ד"ר צח מסלטי, הינו בעל מרפאת חירום באור הקריות והוא מעניק שירות 24 שעות ביממה למקרי חירום. הוטרינר, מחזיק בציוד מתקדם כגון מעבדה לבדיקות בעל החיים, רנטגן דיגיטלי במקרה של תאונה או פגיעה גופנית של בעל החיים ועוד. השירות הינו אדיב, הניסיון של ד"ר מסלטי בתחום הוטרינריה הוא רב והצוות של שאר רופאים ישרת אתכם במקצועיות ואדיבות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

במקרה חירום התקשרו: 

050-5426345

מרפאת חירום וטרינרית 24/7 עד בית הלקוח. 

ד"ר צח מסלטי - רופא וטרינר        DR. TZACH MESLATI DVM      

טלפון: 04-8740741  |  נייד: 052-2440411  |  חירום 24/7: 050-5426345
 

   רחוב ליהמן 3, קרית ים 

חפשו בWAZE "מרפאה וטרינרית ד''ר צח מסלטי"

שעות פתיחה:
ימים א'-ה' : 9:00-13:00 , 16:00-20:00
ימי שישי וערבי חג : 9:00-14:00

TZUMI LOGO1.png
  © כל הזכויות שמורות לצח מסלטי, 'מרפאה וטרינרית ד''ר צח מסלטי'