מספרה לכלבים וחתולים

מספרת כלבים וחתולים לתושבים בקריות, חיפה והסביבה

לקביעת תור לתספורת התקשרו:

טלפון: 04-8740741

 נייד: 052-2440411

או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם >>

מספרה לכלבים וחתולים בקרית ים - לקוחותינו מגיעים אלינו מאזור הקריות, חיפה והישובים הסמוכים

 

בשנים האחרונות, אנו רואים עלייה בטיפוח של חיות המחמד שלנו. ניתן כבר לראות מוצרים שונים לטיפול פרוות החתול או הכלב. כל אדם שיש לו חיית מחמד עם פרווה עבותה וצפופה או פרווה ארוכה, יודע כי לפני הקיץ החם ששורר בארצנו, כדאי להגיע אל מספרה לכלבים וחתולים, על מנת שלא יסבלו מחום, פרעושים וקרציות. חום הפרווה, במיוחד לבעלי חיים המסתובבים גם בחצר הבית, עשוי לגרום להם ללכלוך יתר, חום  ופציעת העור בזמן הגירוד, כאשר פרזיטים נדבקים אליהם בקלות.

 

יש למצוא מספרה לכלבים וחתולים שמתאימה את התספורת המתאימה והנכונה לגזע של הכלב או החתול. יש לקחת בחשבון גם את הסבלנות של הכלב והחתול, היות וישנן חיות מחמד שפוחדות מטיפולים כגון טיפוח הכוללים תספורת ורחיצה.

 

לנוחות בעלי חיות המחמד- מספרה לחיות המחמד במרפאה הוטרינרית

 

בשל הנוחות של בעלי חיות המחמד, ניתן למצוא מספרה לכלבים וחתולים גם במרפאות הוטרינריות, מה שמעניק נוחות ואת כל השירותית תחת קורת גג אחת. יש להתאים את השמפו לבעל החיים על פי מצב עורו, או אי אילו שהן רגישויות לחומרים מסוימים, כך שישנם גם סוגי שמפו מיוחדים לתחזוקה השוטפת של בע"ח וניתן למצוא אותם במרפאה הוטרינרית או במחלקת התספורות במרפאה עצמה.

 

יש לציין, כי כלב או חתול, אשר חיים רק בבית יסופר אחרת, מאשר כלב או חתול שנמצאים גם בחצר הבית. יש לציין כי המחירים של תספורת וטיפוח כלב או חתול, משתנים בהתאם לגודלו. כלב מגזע ענק, התספורת והטיפול בו, יעלו הרבה יותר מאשר כלב מגזע קטן. את כל הפרמטרים הללו, כדאי לקחת בחשבון, לפני שבוחרים מספרה לכלבים וחתולים ויש לברר לפני הבחירה שלכם במספרה לחיות המחמד.

 

בחירה של מספרת כלבים וחתולים במרפאה הוטרינרית

 

ראשית, יש לבחור במרפאה שיש בה גם מחלקת תספורות לבע"ח באזור מגוריכם. אם אתם למשל גרים באזור הקריות, מרפאתו של ד"ר צח מסלטי בקרית ים, נחשבת לבעלת שם ומוניטין היות ויש בה גם מחלקה של מספרה לחתולים וכלבים. כך שתוכלו לקבוע כבר תור בביקורת של בעל החיים במרפאה. גם לגבי התאריך הנכון של התספורת, למשל עם בוא האביב או לפני החורף, תוכלו לקבל פרטים מדויקים, מה שיגרום לכם לטיפול ותחזוקה נכונה של בעל החיים שברשותכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקביעת תור לתספורת התקשרו:

טלפון: 04-8740741

 נייד: 052-2440411

ד"ר צח מסלטי - רופא וטרינר        DR. TZACH MESLATI DVM      

טלפון: 04-8740741  |  נייד: 052-2440411  |  חירום 24/7: 050-5426345
 

   רחוב ליהמן 3, קרית ים 

חפשו בWAZE "מרפאה וטרינרית ד''ר צח מסלטי"

שעות פתיחה:
ימים א'-ה' : 9:00-13:00 , 16:00-20:00
ימי שישי וערבי חג : 9:00-14:00

TZUMI LOGO1.png
  © כל הזכויות שמורות לצח מסלטי, 'מרפאה וטרינרית ד''ר צח מסלטי'