• מרפאה וטרינרית צח מסלטי

אימוץ כלבים נטושים בחיפה

נטישה של כלב הינה טראומה שתגרום לכאב תמידי בנפשו. יש לציין כי לפני שתחליטו על אימוץ כלבים בחיפה, במידה ואתם מתכננים לעבור דירה יש לוודא תחילה, כי בעל הבית אכן יאפשר לכם להכניס כלב לדירה ולא תצטרכו לוותר על הכלב שלכם לטובת הדירה. הכלב הוא בעל חיים עם רגשות ונשמה, כך שהוא אינו רהיט שאפשר להשאיר ולהמשיך הלאה. לא משנה עם תיפרדו כזוג, אם תצטרכו לעזוב לחו"ל, הכלב יהיה אתכם בכל מצב. אם זו הדעה שלכם, אז מומלץ לכם לאמץ כלב.


במידה ואימצתם כלב ואתם עומדים להביא את בן המשפחה החדש אליכם הביתה, אולי כדאי להתכונן נכון למאורע המשמח הזה. בתור האחראים של הכלב, אם מדובר על גור כלבים או על כלב בוגר, יש לבצע כמה דברים על מנת להכין את סביבתו הטבעית, בדרך זו, תוכלו להקל על הליך ההסתגלות שלו. ישנם מרכזים של אימוץ כלבים ואם אתם מחיפה, יש לחפש אימוץ כלבים בחיפה כך שתוכלו להגיע בקלות ולמצוא את הכלב שתמיד רציתם.
חבר חדש עם זנב הצטרף למשפחה

כלבים צריכים טיפול מסור וחשוב שיהיה מי שאחראי עליהם והכוונה היא לטיפול רפואי, טיול, תשומת לב ומשחק. כל ווטרינר מקצועי, ימליץ לכם לשאול את עצמכם כמה שאלות, עוד לפני שתחליטו להגיע אל מרכז אימוץ כלבים בחיפה, יש לשאול את עצמכם את השאלות הללו ולהחליט גם, איזה סוג של חבר חדש עם זנב, יצטרף למשפחתכם. אם החלטתם לאמץ גור כלבים, הטיפול בו יהיה מאסיבי יותר ויש להישאר לידו הרבה שעות ביום..


השאלה אם אתם יכולים להרשות לעצמכם, אם למשל אתם עובדים מהבית, תוכלו לאמץ גור כלבים, אך אם אתם עובדים שעות ארוכות מחוץ לבית, כדאי לקחת כלב בוגר שכבר חונך לעשות את הצרכים מחוץ לבית, כאשר אתם קובעים את השעות הנוחות לכם ביותר לטיול עימו, לפני שאתם יוצאים לעבודה וכאשר אתם חוזרים ממנה..


שאלו בעצתו של ווטרינר מומחה לפני שתחליטו לאמץ כלב

מומלץ כי תתחילו להתעניין לגבי הטיפולים שהכלב זקוק להם, כמו למשל חיסונים, טיפולי מניעה לתולעים, טיפול נגד פרעושים וקרציות, סוג המזון, ציוד ועוד. מרפאתו של צחי מסלטי ווטרינר, תייעץ לכם ותסייע לכם בקבלת ההחלטה הנכונה. המרפאה מעניקה לכם את כל השירותים שקשורים לכלבים תחת קורת גג אחת. במרפאה, ישנו מכשור הדמיה משוכלל, בדיקות דם, כירורג, מספרת כלבים, אורתופד מומחה המגיע על פי הזמנה או צורך בייעוץ. המרפאה נמצאת בקרית ים ותוכלו להביא כבר את החבר החדש שלכם למרפאתו של ד"ר מסלטי ולהתחיל את האימוץ ברגל ימין.


ד"ר צח מסלטי, וטרינר חירום עתיר ניסיון, מתמחה בטיפול בבעלי חיים, מומחה בטיפולים מורכבים בנושאי בעיות אורטופדיות, בעיות עיניים, שיניים ועוד. נוסף על כך, תוכלו לזמן את ד"ר צח מסלטי עבור ביקורי חירום בביתכם או במרפאה. כמו כשמדובר בבעלי החיים שלכם, אל תתפשרו על טיב השירות והמקצועיות של הווטרינר שלכם.

מחפשים וטרינר מקצועי ואמין בקריות, חיפה והסביבה? מוזמנים להתקשר אלינו להתייעצות, נשמח לעמוד לשירותכם :) מרפאה וטרינרית ד"ר צח מסלטי

מרפאה: 04-8740741

חירום 24/7: 050-5426345

29 צפיות0 תגובות