• info130341

וטרינר בקריית ביאליק

הכלב צולע, החתול לא רוצה לאכול או שחיית המחמד שלכם מתנהגת בצורה שונה? אלו יכולים להיות סימנים לבעיות רפואיות הדורשות טיפול. לצערנו הרב חיות המחמד אינן יכולות לדבר כאשר משהו כואב להן או שהן חולות, אך הן בהחלט מראות לנו סימנים. עלינו להיות ערניים כלפי הסימנים וכאשר הם מופיעים עלינו להגיב בהתאם ולקחת את בעל החיים לטיפול אצל וטרינר בקריית ביאליק על מנת לקבל טיפול רפואי.

כאשר אנו מביאים את חיית המחמד אל וטרינר בקריית ביאליק, היא קודם כל עוברת אבחון על מנת לזהות מה הבעיה ולהעניק לה את הטיפול הנכון. אם למשל הכלב צולע, זהו יכול להיות קוץ קטן שחדר לכפות רגליו, אך במקרים אחרים גם ביטוי למחלה גנטית קשה. הבעיות הרפואיות יכולות להיות שונות ומגוונות, חלקן קלות ופשוטות אשר יכולות להיפתר בטיפול תרופתי נקודתי; חלקן דורשות טיפול ממושך ואולי אפילו שינוי תזונתי; חלקן עלולות לדרוש הליכים רפואיים מורכבים וניתוחים; חלקן זניחות וחלקן קריטיות הדורשות תשומת לב מיידית. לכן בכל פעם שבעל החיים מראה סימני כאב או מחלה, כולל שינויים בהתנהגות יש להביא אותו לאבחון בהקדם האפשרי.

הזנחה של בעיות, בתקווה שהן פשוט ייעלמו, עלולה להביא להחרפתן ולגרום לסבל וכאב לחיית המחמד האהובה שלכם. בכל מקרה של ספק, תמיד תוכלו להתקשר לווטרינר בקריית ביאליק על מנת לקבל ייעוץ והכוונה בטלפון. אך אבחון רפואי אמתי דורש בדיקה פיזית של בעלי החיים.

תזונה וטיפול בחיות מחמד

כאשר בעל החיים חולה אנו מביאים אותו אל הווטרינר, אך חשוב לזכור שווטרינר בקריית ביאליק עומד לשירותכם בכל הקשור לטיפול בחיות המחמד ולא רק בעת הופעת סימני מחלה. הווטרינר מעניק לכם ייעוץ לגבי התזונה של הכלב וגם הטיפול השוטף. למשל, עליכם להקפיד על טיפול מונע לטפילים באופן שוטף, החל מקרציות ופרעושים ועד טפילי קיבה. הווטרינר ידריך אתכם לגבי אמצעי המניעה ושמירת בריאות חיות המחמד באופן כללי. זכרו כי שמירה על בריאותן של חיות המחמד בביתכם היא גם שמירה על בריאות בני המשפחה - טפילים שונים עשויים לעבור מבעלי החיים אל בני האדם והם עלולים להיות נשאים של מחלות. לכן חשוב לדאוג לבריאות חיות המחמד בבית.


מבחר שירותים רפואיים


כלבים, חתולים או חיות מחמד אחרות עשויים להזדקק למגוון שירותים רפואיים במהלך חייהם. וטרינר בקריית ביאליק ילווה אותם בכל שלבי החיים והתמודדות עם מחלות ובעיות רפואיות שונות. לצורך כך חשוב לבחור בווטרינר מנוסה ובעל מרפאה הכוללת את כל הציוד הרפואי הדרוש על מנת להעניק את אותם הטיפולים, כמו למשל רנטגן ואולטרה סאונד.

אצל וטרינר בקריית ביאליק תוכלו לקבל מבחר שירותים רפואיים הכוללים: מתן חיסונים; סירוס ועיקור של בעלי חיים; בדיקות מעבדה; צילומי רנטגן; טיפולי שיניים, ניתוחים, טיפולים מונעים וטיפולי חירום.

שימו לב, לצד הטיפולים הווטרינרים תוכלו גם לקבל שירותי אסתטיקה לכלבים. כך לא רק שתקבלו כלב בריא, אלא גם נקי ומסופר.

חיות מחמד הן התחייבות שאתם לוקחים על עצמכם, לשמור ולדאוג לבעל החיים. מומלץ לעשות זאת באמצעות ווטרינר קבוע אשר בונה קשר של אמון גם עם בעל החיים וגם אתכם. ווטרינר אשר מכיר את ההיסטוריה הרפואית של בעל החיים ותמיד נמצא שם להעניק לכם שירות בכל בעיה רפואית הדורשת טיפול וטרינרי. אם הבאתם לביתכם חיית מחמד חדשה, אתם מוזמנים אל הקליניקה של ד“ר צח מסלטי, על מנת לעבור בדיקה כללית ועל מנת להעניק את החיסונים החיוניים.


ד"ר צח מסלטי, וטרינר חירום עתיר ניסיון, מתמחה בטיפול בבעלי חיים, מומחה בטיפולים מורכבים בנושאי בעיות אורטופדיות, בעיות עיניים, שיניים ועוד. נוסף על כך, תוכלו לזמן את ד"ר צח מסלטי עבור ביקורי חירום בביתכם או במרפאה. כמו כשמדובר בבעלי החיים שלכם, אל תתפשרו על טיב השירות והמקצועיות של הווטרינר שלכם.

מחפשים וטרינר מקצועי ואמין בקריות, חיפה והסביבה? מוזמנים להתקשר אלינו להתייעצות, נשמח לעמוד לשירותכם :) מרפאה וטרינרית ד"ר צח מסלטי

מרפאה: 04-8740741

חירום 24/7: 050-5426345

0 צפיות0 תגובות

ד"ר צח מסלטי - רופא וטרינר        DR. TZACH MESLATI DVM      

טלפון: 04-8740741  |  נייד: 052-2440411  |  חירום 24/7: 050-5426345
 

   רחוב ליהמן 3, קרית ים 

חפשו בWAZE "מרפאה וטרינרית ד''ר צח מסלטי"

שעות פתיחה:
ימים א'-ה' : 9:00-13:00 , 16:00-20:00
ימי שישי וערבי חג : 9:00-14:00

TZUMI LOGO1.png
  © כל הזכויות שמורות לצח מסלטי, 'מרפאה וטרינרית ד''ר צח מסלטי'