• מרפאה וטרינרית צח מסלטי

וטרינר בקריית ים-חיית המחמד שלכם תקבל טיפול מושלם

אחת המשימות המהנות, אך האחראיות ביותר, הינה גידול של גור חתול או כלב. זוהי בהחלט משימה מאתגרת ואם אתם גרים באזור קריית ים, יש לקבל את כל ההוראות המפורטות, כאשר תגיעו אל ביקור במרפאת וטרינר בקריית ים. התזונה, החיסונים, חולי פתאומי של הכלב או החתול, אשר דורש התייחסות מיידית, יידרש מכם להגיע אל הווטרינר שלכם לקבל טיפול.

אפשר להסיק, כי אנשים העוסקים במקצוע הווטרינריה, הם בעלי חיבה וסבלנות לבעלי חיים. מדובר על לימוד של מקצוע הרפואה במשך שנים. ווטרינרים, הם בעלי זיקה של נתינה ורואים שליחות גדולה להצלת בעלי חיים.


גידול בעלי חיים עשה ואל תעשה

ישנם דברים שאתם חייבים לדעת עליהם, במיוחד אם יש לכם חיות מחמד בבית. למשל, סוג המזון שחיית המחמד מקבלת מכם, היות וישנם סוגים רבים של מזון שאתם עשויים להיות סבורים, כי הם מתאימים לכלב או לחתול שלכם ולאחר שתספרו לווטרינר מה הכלב או החתול שלכם אכל, תיווכחו כי עשיתם טעות וכי מזון מסוים, עשוי להזיק לבעל החיים שלכם.

זאת הסיבה שיש להיות במעקב, חיסונים ובדיקת של חיית המחמד שלכם, אצל וטרינר בקריית ים. גם אתם תהיו שקטים יותר שיש לכם ווטרינר שמכיר את חיית המחמד שלכם ויהיה במעקב רפואי כאשר אתם דואגים לכל צרכיה ל פי הוראותיו.אל תחששו להתקשר לווטרינר שלכם בכל שאלה או חשד לגבי בריאותה של חיית המחמד שלכם

אם תגיעו אל וטרינר בקריית חיים שהוא מקצועי ואכפתי, הוא אפילו ימליץ לכם להתקשר אליו בכל שאלה, חשד או במקרי חירום כמובן. ישנם כמה כללים חשובים שהווטרינר שלכם יציין, כמו איסור מתן תרופות שבהן משתמשים בני האדם וכן, יש לתת לחיית המחמד שלכם רק תרופה שקיבלתם מהווטרינר.

אחד מהווטרינרים המוכרים והוותיקים באזור קריית ים הוא ד"ר צחי מסלטי. מרפאתו הווטרינרית של ד"ר צחי מסלטי מתמחה בצילומי רנטגן, בדיקות דם, אולטרה סאונד, עיקורים וסירוסים, טיפולים מונעים, חיסונים, טיפול בבעלי חיים פצועים, אשפוזים, טיפולי חירום 24 שעות ביממה, טיפול אורתופדי ע"י מומחים בתחום בשיתוף פעולה עם המרפאה, בעיות עיניים, הדברת מזיקים, תספורות וניקויי שיניים.


ד"ר צח מסלטי, וטרינר חירום עתיר ניסיון, מתמחה בטיפול בבעלי חיים, מומחה בטיפולים מורכבים בנושאי בעיות אורטופדיות, בעיות עיניים, שיניים ועוד. נוסף על כך, תוכלו לזמן את ד"ר צח מסלטי עבור ביקורי חירום בביתכם או במרפאה. כמו כשמדובר בבעלי החיים שלכם, אל תתפשרו על טיב השירות והמקצועיות של הווטרינר שלכם.

מחפשים וטרינר מקצועי ואמין בקריות, חיפה והסביבה? מוזמנים להתקשר אלינו להתייעצות, נשמח לעמוד לשירותכם :) מרפאה וטרינרית ד"ר צח מסלטי

מרפאה: 04-8740741

חירום 24/7: 050-5426345

4 צפיות0 תגובות