• info130341

וטרינר בקריית מוצקין

התאהבתם בחתלתול קטן והחלטתם לאמץ אותו, או שהילדים מאוד רוצים כלב לשחק איתו. אנו בהחלט בעד ומעודדים זאת. חיות המחמד תורמות לבני האדם בהרבה מאוד אספקטים והדבר מגובה במחקרים רבים, ומה שבטוח הוא שהן יעניקו לכם הרבה אושר, אהבה והנאה. אבל לרגע אחד אסור לכם לשכוח שאימוץ בעלי חיים הוא גם התחייבות ארוכת טווח. מהרגע שאימצתם בעל חיים עליכם לדאוג לכל צרכיו, וזה כולל גם את צרכיו הבריאותיים. קבלו את ההחלטה בכובד ראש והיו מודעים לכל הטיפול הדרוש. אם החלטתם לאמץ בעל חיים, התחנה הראשונה שאתם צריכים לעבור בה היא וטרינר בקריית מוצקין.

אימוץ בעל חיים הצעדים הראשונים


אצל וטרינר בקריית מוצקין בעל החיים שאמצתם יעבור אבחון רפואי ויקבל את החיסונים החיוניים לצורך שמירה על בריאותו. ישנם חיסונים שונים שצריך לקבל בצורה תקופתית ואצל הווטרינר תקבלו את כל המידע וההדרכה בנושא. כמו כן הווטרינר יוכל להדריך אתכם באופן כללי לגבי התזונה ושמירה על בריאות בעל החיים. לאחר שבעל החיים עובר בדיקה רפואית ומקבל חיסונים אתם יכולים להיות שקטים וללא לחשוש ממחלות אשר יפגעו בבריאותו.

במהלך החיים של בעל החיים הוא יזקק לביקורים רבים אצל הווטרינר, גם לצורך המשך החיסונים וגם לצורך מענה רפואי לבעיות שונות אשר עלולות להתעורר במשך הזמן. מכיוון שאימוץ בעלי חיים היא התחייבות ארוכת שנים, כדאי לכם גם לבקר אצל ווטרינר קבוע שיכיר את ההיסטוריה הרפואית וילווה את בעל החיים בכל שלבי חייו.

בחירת ווטרינר


מכיוון שכדאי מאוד שבעל החיים יקבל טיפול אצל וטרינר קבוע, חשוב לבחור היטב את הווטרינר שאיתו אתם, וגם בעל החיים, מרגישים בנוח. הרבה מזה הוא הכימיה האישית שתרגישו. את זה אין צורך להסביר, אנו סומכים עליכם שתוכלו להרגיש האם מדובר בווטרינר שמגלה אכפתיות ואהבה כלפי בעל החיים.

אך ישנן גם כמה עצות פרקטיות. הראשונה שבהן היא להשתדל לבחור בווטרינר באזור המגורים. אם אתם גרים בקריות, וטרינר בקריית מוצקין יכול להיות הפתרון המתאים עבורכם. בוודאי לא תרצו להתרחק לערים אחרות. זה לא מעשי לנסוע בפקקים ולבזבז זמן כל פעם שצריך לקחת את הכלב או החתול לבדיקה אצל הווטרינר. לא רק שזה לא נוח, זה גם עשוי להשפיע על מצבו הבריאותי של בעל החיים. ישנם מקרים בהם בעל החיים נזקק לתשומת לב רפואית מיידית וישנה חשיבות קריטית של הגעה מהירה אל הווטרינר. לכן אין ספק מדוע תרצו וטרינר באזור המגורים. כמו כן כדאי לקחת בחשבון שאתם עלולים להיקלע לסיטואציות בהן תזדקקו לשירותי חירום ולכן חשוב לעבוד עם ווטרינר העונה לקריאות חירום 24 שעות. לצורך הדוגמה, לצערנו ישנם מקרים רבים בהם בעלי חיים נפגעים מרכבים, בעיות שכאלו דורשות טיפול מיידי.


בכל בעיה רפואית, וטרינר בקריית מוצקין תמיד יעמוד לצדכם עם הטיפול הדרוש עבור בעל החיים. חיות המחמד שלנו עלולות לסבול מאינספור בעיות רפואיות, אך הן מתקשות לתקשר איתנו ולהסביר להן מה מציק להן. אם הבן שלכם סובל מכאב בטן הוא יכול אפילו להתקשר אליכם לעבודה ולספר לכם. אבל בעלי החיים אינם עושים זאת ולכן עלינו להיות ערניים למצוקותיהם. סימנים שיכולים להעיד על מחלות ומצוקות של בעל החיים הם שינויים בהתנהגות; תגובות אגרסיביות למגע; שינויים בהרגלי התזונה; הקאות; שלשולים או עצירות; שיעול ועוד. אם אתם מרגישים שבעל החיים סובל ממצוקה זו או אחרת, הביאו אותו לבדיקה אצל ד“ר צח מסלטי. כאן בעל החיים האהוב שלכם יקבל את הטיפול הראוי.


ד"ר צח מסלטי, וטרינר חירום עתיר ניסיון, מתמחה בטיפול בבעלי חיים, מומחה בטיפולים מורכבים בנושאי בעיות אורטופדיות, בעיות עיניים, שיניים ועוד. נוסף על כך, תוכלו לזמן את ד"ר צח מסלטי עבור ביקורי חירום בביתכם או במרפאה. כמו כשמדובר בבעלי החיים שלכם, אל תתפשרו על טיב השירות והמקצועיות של הווטרינר שלכם.

מחפשים וטרינר מקצועי ואמין בקריות, חיפה והסביבה? מוזמנים להתקשר אלינו להתייעצות, נשמח לעמוד לשירותכם :) מרפאה וטרינרית ד"ר צח מסלטי

מרפאה: 04-8740741

חירום 24/7: 050-5426345

1 צפיות0 תגובות

ד"ר צח מסלטי - רופא וטרינר        DR. TZACH MESLATI DVM      

טלפון: 04-8740741  |  נייד: 052-2440411  |  חירום 24/7: 050-5426345
 

   רחוב ליהמן 3, קרית ים 

חפשו בWAZE "מרפאה וטרינרית ד''ר צח מסלטי"

שעות פתיחה:
ימים א'-ה' : 9:00-13:00 , 16:00-20:00
ימי שישי וערבי חג : 9:00-14:00

TZUMI LOGO1.png
  © כל הזכויות שמורות לצח מסלטי, 'מרפאה וטרינרית ד''ר צח מסלטי'