• מרפאה וטרינרית צח מסלטי

וטרינר מקצועי בקרית ביאליק

עודכן ב: 30 ינו 2020

הכלב או החתול שלנו, מעניקים לנו אהבה ונאמנות, אך הם זקוקים לטיפול בריאותי כגון החיסונים הקבועים בכל שנה, טיפול תולעים, מזון בריא ותוספות מזון. גם טיפולי שיניים, דרושים לבריאותו של הכלב, נשירת פרווה וריח רע מהפה. עזרה ראשונה או טיפול חירום ע"י וטרינר בקרית ביאליק, במידה ואתם גרים באזור זה הינו חשוב וחיוני מאוד במקרי חירום, כשאר הכלב חולה או שהוכש ע"י נחש ומקרי חירום אחרים.


ניתן למצוא וטרינר בקרית ביאליק אשר מספק שירות עד הבית. מומלץ להיות נוכחים ליד חיית המחמד שלכם בכל טיפול שהיא עוברת, כך שהכלב או החתול שלכם, יחוש בטוחים כאשר אתם נמצאים בקרבת מקום ולא יחשו פחד {ממש כמו ילדים}. השיקול המרכזי שלכם בבחירת ווטרינר הוא הזמינות של הווטרינר, האם הוא וותיק? האם הוא מציע את כל השירותים הנחוצים לחיית המחמד שלכם תחת קורת גג אחת? והאם הוא ווטרינר וותיק ובעל יחס חם לחיות המחמד ומגלה סבלנות רבה גם כלפיכם.
אילו שירותים וטרינרים קיימים במרפאות השונות?

ישנם בתי חולים לחיות מחמד, שירותי הדמיה, בדיקות דם, חדרי ניתוח, אורתופדים לכלבים, מספרות לכלבים הנמצאות במרפאות עצמן, מזון וציוד לכלבים וחתולים ועוד. יש לברר את המחירון מול תאגיד הווטרינרים, כך שתדעו מה המחיר של הטיפול הדרוש לכלב או לחתול שלכם. מומלץ לשאול חברים או מכרים שיש להם חיות מחמד, מי ווטרינר שהם ממליצים הנמצא קרוב לאזור מגוריכם והוא אף מעניק שירותים רבים במרפאתו.


יש לוודא את הזמינות של וטרינר בקרית ביאליק, כך שחלילה וקורה משהו לחיית המחמד שלכם שהוא בגדר חירום, תמיד תוכלו להגיע למרפאת החירום של הווטרינר המטפל, אשר מכיר את ההיסטוריה הרפואית של חיית המחמד שלכם אם אתם מאזור הקריות, כדאי שתשמעו על ד"ר צח מסלטי, וטרינר וותיק אשר מחזיק במרפאה ווטרינרית שיש בה את כל השירותים הנחוצים לחיית המחמד שלכם. במרפאה, ניתן לבצע בדיקות הדמיה, בדיקות דם, ייעוץ עם אורתופד, ניתוחים למיניהם כגון סירוס ועיקור כלבים וחתולים, שירותי חירום, מספרת כלבים, מזון וציוד לבעלי חיים ועוד. חשוב לציין בנוסף, כי המרפאה הינה מרפאת חירום המספקת וטרינר חירום 24/7.


ד"ר צח מסלטי, וטרינר חירום עתיר ניסיון, מתמחה בטיפול בבעלי חיים, מומחה בטיפולים מורכבים בנושאי בעיות אורטופדיות, בעיות עיניים, שיניים ועוד. נוסף על כך, תוכלו לזמן את ד"ר צח מסלטי עבור ביקורי חירום בביתכם או במרפאה. כמו כשמדובר בבעלי החיים שלכם, אל תתפשרו על טיב השירות והמקצועיות של הווטרינר שלכם.

מחפשים וטרינר מקצועי ואמין בקריות, חיפה והסביבה? מוזמנים להתקשר אלינו להתייעצות, נשמח לעמוד לשירותכם :) מרפאה וטרינרית ד"ר צח מסלטי

מרפאה: 04-8740741

חירום 24/7: 050-5426345

1 צפיות0 תגובות