• מרפאה וטרינרית צח מסלטי

למה כדאי ללכת רק לווטרינר מומלץ ואמין

עודכן ב: 5 אוג 2019

עבור מי שמגדל אותם, בעלי חיים הם ממש כמו ילדים, ועל כן יש תמיד לוודא שאתם מבקרים אצל וטרינר מומלץ באזורכם, כזה שיהיה מספיק רגיש גם לבעלי החיים שלכם וגם אליכם. וטרינרים מומלצים בד"כ יטפלו בסוגים שונים של בעלי חיים, תוך שהם יידעו לייעד את הטיפול הנדרש לכל בע"ח באופן ספציפי.

חתולים וכלבים הם לפעמים כל עולמם של אנשים רבים, כך שכאשר נדרש לטפל בקטנים הללו, הסתייעות בשירותים של וטרינר היא הכרחית. וטרינר מומלץ יידע תמיד כיצד להיות קשוב לכם, היות ומה שאתם מתארים לגבי מצבם של בעלי החיים שלכם – עשוי להיות קריטי באשר לסוג מתן הטיפול הנדרש לכלב או לחתול. זכרו, אם אתם מחפשים אחר שירותיהם של וטרינרים מומלצים עבור כלבים וחתולים או עבור המכרסמים שלכם, כדאי תמיד גם לוודא שהווטרינר שלכם עורך ביקורי בית, דבר שעשוי לפעמים להציל את חיית המחמד שלכם.


וטרינר מומלץ בקריות

טיפול מונע בבעלי חיים

אין ספק כי בעלי חיים חייבים לקבל את הטיפול הטוב ביותר, וזה כולל גם חיסונים במהלך השנה וטיפול שוטף. ישנם לא מעט אנשים אשר בכלל דוגלים באי-מתן חיסונים לחתולים וכלבים, אך וטרינר תמיד יוכל ליידע אתכם לגבי שלל הסכנות הכרוכות בכך שלא תחסנו את הכלב שלכם. אחד מבין החיסונים הכי מועילים וחשובים לכלבים, למרות שהוא אינו חובה על פי החוק (כמו כלבת), הוא חיסון נגד תולעת הפארק.

כלבים רבים נהנים "לנשנש" חיפושיות זבל וכדומה, וחיפושיות אלו עשויות לשאת על גופם את הטפיל הזה (תולעת הפארק). טפיל תולעת הפארק עשוי לגרום למותם של בעלי החיים שלכם, גם אם אתם בטוחים שהכלב שלכם לא מלקט מזונות מהרצפה ברחוב. היזהרו, מומלץ מאוד להימנע מהידבקות כלבכם בטפיל מסוג זה – על ידי חיסון אצל וטרינר באזור מגוריכם. מעבר לחיסונים שיש לבצע במהלך כל השנה באופן שוטף, מרפאה וטרינרית לחתולים ולכלבים גם תמיד יהיו מסוגלים לספק לכם שירות של טיפולי רנטגן, בדיקות דם ואולטרסאונד, עיקורים, סירוסים, ניתוחים שגרתיים, ניתוחי חירום ועוד.


מנקים שיניים בזמן ונמנעים מעקירות עתידיות

שימו לב, כל נושא השיניים אצל בעלי חיים מקבל חשיבות עליונה, היות וכלבים למשל, הם חיות שחשות, חוות ומרגישות את העולם שלנו דרך הפה. אם תואילו לצחצח שיניים לכלבכם לפחות 3 פעמים בשבוע, תוכלו להימנע מעקירות של שיניים בעתיד. וטרינרים גם יעניקו לכלב או לחתול שלכם טיפולי שיניים מסוג ניקוי אבנית וכתמים.

טיפ קטן, אם כלבכם אוהב לכרסם כדורים, הימנעו מלתת לו לשחק עם כדורי טניס. כדורי גומי זה מצוין, אך כדורי טניס מהווים מקדם שחיקה מאוד גבוה לשיניים. ציפוי הבד האופייני לכדורי טניס, הוא כמעט שווה ערך לנייר זכוכית עבור שיני הכלב. במשך הזמן, לעיסת כדורי טניס תגרום לשיני כלבכם להיות פשוט שטוחות ושחוקות. מצד שני, אצל חתולים אין את הבעיה הזו, מפני שהם פחות חובבי לעיסת רהיטים וכדורים. וטרינר בדרך כלל ימליץ לכם על ניקוי שיניים יסודי – פעם בשנה.

ד"ר צח מסלטי, וטרינר חירום עתיר ניסיון, מתמחה בטיפול בבעלי חיים, מומחה בטיפולים מורכבים בנושאי בעיות אורטופדיות, בעיות עיניים, שיניים ועוד. נוסף על כך, תוכלו לזמן את ד"ר צח מסלטי עבור ביקורי חירום בביתכם או במרפאה. כמו כשמדובר בבעלי החיים שלכם, אל תתפשרו על טיב השירות והמקצועיות של הווטרינר שלכם.

מחפשים וטרינר מקצועי ואמין בקריות, חיפה והסביבה? מוזמנים להתקשר אלינו להתייעצות, נשמח לעמוד לשירותכם :) מרפאה וטרינרית ד"ר צח מסלטי

מרפאה: 04-8740741

חירום 24/7: 050-5426345

פוסטים אחרונים

הצג הכול