• info130341

וטרינר מומלץ לטיפול בכלבים

אם הבאתם כלב לביתכם, חשוב שתחפשו בהקדם אחר וטרינר מומלץ לטיפול בכלבים. על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, כלבים הם חיית המחמד השכיחה ביותר בישראל ואחריהם במקום השני נמצאים החתולים. כ 268 אלף משקי בית בישראל נהנים מחברתם של הכלבים. כלבים בבית הם תענוג גדול אשר ממלא את הבית בשמחה ואהבה ללא גבולות. כלבים הם דבר מומלץ מאוד, בעיקר למשפחות עם ילדים, אך חשוב לזכור שבגידול כלבים ישנה אחריות רבה. כלב הוא אינו חפץ, אלא בעל חיים הנזקק לטיפול. גידול כלבים הוא מחויבות לשנים ארוכות בהן עליכם לדאוג לכל צרכיו של הכלב, כולל צרכיו הרפואיים, מחיסונים ועד טיפול במחלות וטפילים. לכן, במקבל לאימוץ כלב, עליכם גם לחפש וטרינר מומלץ לטיפול בכלבים.

אחד הדברים הראשונים שעליכם לעשות כאשר אתם מביאים כלב חדש הביתה, זה לקחת אותו אל הווטרינר על מנת לעבור בדיקות רפואיות בסיסיות, ולהעניק לכלב את החיסונים הדרושים.


בחירת וטרינר לטיפול בכלבים

חשוב לחפש וטרינר מומלץ לטיפול בכלבים, וטרינר אשר יעמוד לשירותכם לאורך זמן ויעניק פתרון לכל הצרכים הרפואיים של הכלב. וטרינר הוא לא רק זה שאליו פונים כאשר הכלב חולה, או נזקק לשירותי חירום. וטרינר הוא זה אשר מלווה את התפתחות הכלב, מעניק לו חיסונים, עוקב אחר מצבו הבריאותי באופן שוטף ומעניק לכם ייעוץ לגבי הטיפול בכלב ומניעה של מחלות. לכן כדאי מאוד לבחור נכון את הווטרינר ולבנות איתו קשר אישי לשנים ארוכות ואנו מדגישים כי הכוונה היא גם למערכת היחסים בין הכלב המטופל לבין הווטרינר המטפל. הכלב אינו מודע לכך שהטיפול הרפואי נועד לסייע לו ולהקל עליו בעת בעיות רפואיות, ולכן הוא עלול לגלות התנגדויות ואף לגלות תוקפנות, לכן חשוב וטרינר עם גישה נכונה.

כאשר מחפשים וטרינר מומלץ לכלבים כדאי גם לבחור בווטרינר אשר מעניק שירות בקרבת אזור המגורים, או שאפשר להגיע אליו בתוך פרק זמן סביר. זה נוח שלא צריך להרחיק ולבזבז זמן, אך אין מדובר אך ורק בענייני נוחות. לצערנו הרב ישנם גם מקרים בהם בעל החיים זקוק לטיפול רפואי בהול, ולכן ישנו יתרון ברור לווטרינר אשר נמצא בקרבת מקום.

ואם אנו מדברים על מקרם דחופים, באותה הנשימה נזכיר כי וטרינר מומלץ לטיפול בכלבים הוא וטרינר אשר מעניק שירותי חירום מעבר לשעות הפתיחה של המרפאה, כלומר מענה לקריאות חירום 24 שעות ביממה. תאונות, פציעות ומחלות עלולות להתרחש בכל שעות היממה ובמקרים רבים חייבים להביא את הכלב הפצוע/החולה לטיפול חירום וללא שום דיחוי. לכן חשוב לעבוד עם וטרינר אשר יכול לתת מענה 24 שעות ביממה.


היצע שירותים רפואיים

לאורך חיי הכלב הוא נזקק לטיפולים רפואיים שונים. לפעמים אתם מבקרים בקליניקה לצורך מתן חיסונים, או טיפול בטפילי קיבה; לפעמים אלו שברים ופציעות; לפעמים מחלות קשות; הרעלות; מחלות גנטיות ומצבים מסכני חיים. כאשר מחפשים וטרינר מומלץ לכלבים, לצורך טיפול שוטף, חשוב שזה יהיה וטרינר בעל ידע וציוד לטפל בכל אותן בעיות רפואיות אשר עשויות להתגלות. כל בעיה או הליך רפואי עשויים לדרוש טכנולוגיות רפואיות שונות. רנטגן ואולטרה סאונד הם ללא ספק חובה. חשוב לבחור בווטרינר המחזיק בקליניקה מצוייידת היטב אשר ניתן לאבחן בה ולתת מענה רפואי לבעיות השכיחות שבהן אתם עשויים להיתקל.

ולסיום כמה מילים על שירותי אסתטיקה. אמנם וטרינריה ושירותי אסתטיקה לכלבים הם דברים שונים בתכלית, עדיין כלבים נזקקים לשירותים אלו. חלק מהמרפאות הווטרינריות מעניקות גם שירותי אסתטיקה וזהו יתרון גדול. כך אתם יכולים לקבל את כל השירותים במקום אחד. זה נוח וזה תמיד חוסך בזמן.

אימצתם כלב חדש? הביאו אותו לבדיקה במרפאה הווטרינרית של ד“ר צח מסלטי.


ד"ר צח מסלטי, וטרינר חירום עתיר ניסיון, מתמחה בטיפול בבעלי חיים, מומחה בטיפולים מורכבים בנושאי בעיות אורטופדיות, בעיות עיניים, שיניים ועוד. נוסף על כך, תוכלו לזמן את ד"ר צח מסלטי עבור ביקורי חירום בביתכם או במרפאה. כמו כשמדובר בבעלי החיים שלכם, אל תתפשרו על טיב השירות והמקצועיות של הווטרינר שלכם.

מחפשים וטרינר מקצועי ואמין בקריות, חיפה והסביבה? מוזמנים להתקשר אלינו להתייעצות, נשמח לעמוד לשירותכם :) מרפאה וטרינרית ד"ר צח מסלטי

מרפאה: 04-8740741

חירום 24/7: 050-5426345

0 צפיות0 תגובות