• מרפאה וטרינרית צח מסלטי

כיצד לבחור ווטרינר בחיפה שיעניק טיפול הולם ומקצועי לחיית המחמד שלנו?

הווטרינר הינו איש מפתח החשוב ביותר עבור חיית המחמד שלכם. יש לבחור אותו נכון, ממש כמו שאתם בוחרים לעצמכם רופא משפחה. אם תבקרו במרפאה הווטרינרית שהמליצו לכם עליה, תוכלו כבר לקבל את הרושם הראשוני. יש לציין, כי יחסי אמון וכבוד, חשובים ביניכם לבין הווטרינר. ניתן למצוא מרפאות קטנות שאין להם מספיק ציוד מתקדם כגון ציוד הדמיה, בדיקות דם או חדרי ניתוח. אם אתם מאזור חיפה, ישנם כמה קריטריונים מנחים, אשר באמצעות מאמר זה, תוכלו לבצע בחירה נכונה של ווטרינר בחיפה, כזה שיענה על צרכיכם וצרכי חיית המחמד שלכם.
בדקו מה מכילה המרפאה הווטרינרית לפני שתחליטו לטפל בחיית המחמד שלכם במרפאה זו

ווטרינר מוכר ומקצועי יכול להחזיק צוות של שניים עד שלושה רופאים ואם מדובר על מרפאה ווטרינרית משוכללת, תוכלו למצוא בה גם חדרי אשפוז וציוד רפואי מתקדם, רפואת שיניים לכלבים וחתולים, תורנויות למקרי חירום וכדומה. יש לציין כי ישנן מרפאות חירום לבעלי חיים, אשר פועלות 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע. יש לברר אם ווטרינר בחיפה שהחלטתם כי הוא יהיה זה שיטפל בבעל החיים שלכם, מבצע גם ביקורי בית, היות וישנם כלבים או חתולים שפוחדים מאוד מריחות, מכלבים וחתולים אחרים ולכן, טיפול בהם באמצעות ווטרינר שמבצע ביקורי בית, יהיה אידיאלי עבורן..


תחפשו וטרינר בחיפה שהוא בעל אמפטיה ורגישות לבעלי חיים

האמת היא, שרק ווטרינר בחיפה אשר הקדיש את חייו ללימודי רפואת בע"ח ופתח מרפאה לחיות בית, יכול לחוש את כאבכם וההזדהות שלכם עם חיית המחמד שלכם. ווטרינר מקצועי, ידריך אתכם לגבי תחזוקה שוטפת של בעל החיים שלכם. אתם לבטח אוהבים את חיית המחמד שלכם ותעשו ככל שביכולתכם, להשיג לה את הטיפול הנכון והטוב ביותר. כל בעל חיים שתחזיקו, יצריך זמן השקעה ואם תבצעו את הטיפולים והחיסונים בזמן, תדעו כי בעל החיים האהוב שלכם, נמצא בידיים טובות.


אחד מהווטרינרים המוכרים באזור חיפה והקריות הוא צחי מסלטי ווטרינר, אשר עובד שנים באזור חיפה והקריות, כאשר הוא מציע את כל השירותי החיוניים ביותר לחיות המחמד במרפאתו. תוכלו למצוא במרפאתו: ציוד הדמיה משוכלל, בדיקות דם חדר ניתוח משוכלל, שירותי חירום, יועץ אורתופדי, ציוד לחיות מחמד, מזון ותוספי מזון ומספרה לכלבים. לא כל ווטרינר בחיפה, מעניק שירותי חירום לחיית המחמד שלכם ובמרפאתו של ד"ר מסלטי, מציעים שירות זה.


ד"ר צח מסלטי, וטרינר חירום עתיר ניסיון, מתמחה בטיפול בבעלי חיים, מומחה בטיפולים מורכבים בנושאי בעיות אורטופדיות, בעיות עיניים, שיניים ועוד. נוסף על כך, תוכלו לזמן את ד"ר צח מסלטי עבור ביקורי חירום בביתכם או במרפאה. כמו כשמדובר בבעלי החיים שלכם, אל תתפשרו על טיב השירות והמקצועיות של הווטרינר שלכם.

מחפשים וטרינר מקצועי ואמין בקריות, חיפה והסביבה? מוזמנים להתקשר אלינו להתייעצות, נשמח לעמוד לשירותכם :) מרפאה וטרינרית ד"ר צח מסלטי

מרפאה: 04-8740741

חירום 24/7: 050-5426345

2 צפיות0 תגובות