• מרפאה וטרינרית צח מסלטי

מספרה וספא לכלבים וחתולים

אנו רואים עלייה במגמה של טיפוח חיות המחמד בקרב משפחות רבות. כמו כן, החלו להופיע תכשירים ייעודיים לבעלי חיים , לטיפוח העור והפרווה. ניתן לראות היום מספרה לכלבים וחתולים במרפאות הווטרינריות ובחנויות לבעלי חיים ואפילו מספרות ניידות, אשר מיועדות במיוחד לכלבים גדולים, כשאר מספרות אלה מגיעות עד הבית, כאשר יש בהן את כל הציוד הדרוש, כולל אמבטיה לחיות המחמד.

יש לציין כי לא כל אחד יכול לפתוח מספרה לכלבים וחתולים, היות ומדובר במומחיות לא קטנה, ספר או ספרית חיות המחמד, צריכה להכיר את הגזעים הרבים של הכלבים והחתולים, על מנת לדעת כיצד ניתן יהיה לספר אותם נכון, מבלי לפגוע בעורן.

התייעצו עם ספרית הכלבים והחתולים לגבי תדירות התספורת

מומלץ להתייעץ עם בעל או בעלת מספרה לכלבים וחתולים, לגבי תדירות התספורת של הכלב או החתול שלכם וזאת בהתאם למצב העור והפרווה ש בעל החיים. יש לספר את חיית המחמד בהתאם לכמה פרמטרים כגון: עונת השנה, תנאי המחיה של בעל החיים, אם הוא נמצא בחצר או בבית ברוב היום. אם הכלב או החתול, נמצאים בבית מחומם.

יש לבחור ספר או ספרית לכלבים או חתולים שהיא מתמחה בתספורת לגזעים שונים של כלבים וחתולים, כזאת שמזהה בעיות בעור ובפרווה. תוכלו להתייעץ עם הספר או הספרית שהם בעלי מספרה לכלבים וחתולים, לגבי תדירות הרחיצה של חיית המחמד שלכם ולרכוש תכשירים כגון שמפו, אמפולות אשר יתאימו לעור ולטיפול בפרעושים וקרציות.


מדוע מומלץ לבחור במספרת כלבים וחתולים הנמצאת במרפאה הווטרינרית?

מי שהוא בעל מרפאה וטרינרית, הוא מן הסתם רופא ווטרינר, אשר יש לו ניסיון רב בתחום וידע לבחור בקפידה, ספר או ספרית לכלבים. הצוות הווטרינרי, נמצא כל העת במרפאה, כך שההשגחה היא צמודה. אם אתם מאזור הקריות וחיפה, מומלץ כי תספרו את חיית המחמד שלכם במרפאה הווטרינרית של צח מסלטי ווטרינר, הנמצאת בקריית ים. המרפאה, מציעה את כל השירותים האפשריים לחיות המחמד, תחת קורת גג אחת, כשאר הצוות מטפל במסירות ובמקצועיות רבה בבעל החיים שברשותכם.


ד"ר צח מסלטי, וטרינר חירום עתיר ניסיון, מתמחה בטיפול בבעלי חיים, מומחה בטיפולים מורכבים בנושאי בעיות אורטופדיות, בעיות עיניים, שיניים ועוד. נוסף על כך, תוכלו לזמן את ד"ר צח מסלטי עבור ביקורי חירום בביתכם או במרפאה. כמו כשמדובר בבעלי החיים שלכם, אל תתפשרו על טיב השירות והמקצועיות של הווטרינר שלכם.

מחפשים וטרינר מקצועי ואמין בקריות, חיפה והסביבה? מוזמנים להתקשר אלינו להתייעצות, נשמח לעמוד לשירותכם :) מרפאה וטרינרית ד"ר צח מסלטי

מרפאה: 04-8740741

חירום 24/7: 050-5426345

0 צפיות0 תגובות