• מרפאה וטרינרית צח מסלטי

סירוס כלבים לחיים בריאים יותר

כל ווטרינר ימליץ לכם על סירוס כלבים, אם אתם בעלים של כלב. יש לדעת, כי כלבים מסורסים הם בריאים יותר ואינם נוטים לתוקפנות כלפי אנשים או כלפי כלבים אחרים. אילוף של כלבים מסורסים, יהיה קל יותר. סירוס, מונע אף בריחה מהבית בשל ריחן של כלבות מיוחמות אשר מעוררות את הכלבים הזכרים. יש לציין, כי כלבים רבים ברחו מהבית כשאר הריחו כלבה מיוחמת ונפגעו או מתו כתוצאה מתאונת דרכים.

גם הבעיה של סימון שתן, במיוחד של כלבים הגרים בבית המשפחה, מהווה בעיה גדולה ולכן, תוכלו לבצע סירוס כלבים שהוא ניתוח די פשוט אצל ווטרינר. גם בעיות בגידול בלוטת הערמונית לא תהיינה, כשאר הכלב יסורס, הוא יהיה בריא יותר ויחיה שנים רבות.אל תידחו את הסירוס

ווטרינרים ממליצים על סירוס כלבים בגיל חצי שנה. מומלץ לא לדחות את הסירוס, היות ובעיות התנהגות עשויות כבר להשתרש בכלב, מה שיגרום לסירוס עצמו להיות פחות אפקטיבי. כאשר מבצעים סירוס בכלבים מבוגרים יותר, ההשפעות הטובות של הליך זה תיראנה רק לאחר תקופה של בין 3-8 חודשים. הסיבה היא, כי לוקח זמן להורמונים הזכריים להיעלם מגופו לש הכלב.

למרות שסירוס הוא לא מילת קסם אשר עשוי לפתור בעיות התנהגות קשות בכלב, אבל הוא עשוי להיות יעיל ביותר במיוחד אם לאחר הסירוס הכלב יעבור אילוף.


ניתוח קל ופשוט של סירוס כלבים

ניתוח כמו סירוס כלבים הינו הליך פשוט. הכלב מורדם בהרדמה כללית, בניתוח האשכים יוצאו מהגוף, באמצעות חתך קטן שקרוב לשק האשכים. החתך ייסגר בכמה תפרים. הכלב ישוחרר לביתו, לאחר שעות ספורות הוא יהיה כחדש ועד יומיים יחזור לעצמו לגמריי. מומלץ לחבר לראש הכלב צווארון מיוחד, עד שהתפרים יוסרו כ-10 ימים לאחר הניתוח, על מנת שלא ילקק או ינשוך אותם , מה שעשוי גרום לו לנזק.

אם אתם מאזור הקריות, מומלץ לבצע ניתוח של סירוס בכלבכם אצל צחי מסלטי ווטרינר, אשר ידוע באזור כווטרינר וותיק. במרפאה הווטרינרית של ד"ר מסלטי, תוכלו למצוא את כל השירותים תחת קורת גג אחת כגון: צילומי רנטגן, בדיקות דם, ניתוחים, ייעוץ של אורתופד מומחה, מספרה לכלבים, מרפאת חירום 24 שעות ועוד.


ד"ר צח מסלטי, וטרינר חירום עתיר ניסיון, מתמחה בטיפול בבעלי חיים, מומחה בטיפולים מורכבים בנושאי בעיות אורטופדיות, בעיות עיניים, שיניים ועוד. נוסף על כך, תוכלו לזמן את ד"ר צח מסלטי עבור ביקורי חירום בביתכם או במרפאה. כמו כשמדובר בבעלי החיים שלכם, אל תתפשרו על טיב השירות והמקצועיות של הווטרינר שלכם.

מחפשים וטרינר מקצועי ואמין בקריות, חיפה והסביבה? מוזמנים להתקשר אלינו להתייעצות, נשמח לעמוד לשירותכם :) מרפאה וטרינרית ד"ר צח מסלטי

מרפאה: 04-8740741

חירום 24/7: 050-5426345

4 צפיות0 תגובות